اندیشه نادر

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: فلسفی

ارسال‌ها: ۷
موضوع‌ها: ۷
تاریخ عضویت: Sep 2017


اعتبار:
۰


EM (Electromagneticam)
این نوع گیت فروشگاهی کم استقبال ترین نوع گیت موجود در بازار می باشد،ابعاد بزرگ و محدوده پوشش کم آنها باعث نارضایتی مشتریان شده است.
معمولا مابین فرکانس ۱ هرتز تا ۱۰۰۰ هرتز کار میکنند و محدوده پوشش آنها نهایتا تا ۸۰ سانتی متر قدرت دارد.
وجه تمایز این نوع گیت فروشگاهی ، فعال کردن و غیر فعال کردن لیبل های آنها است که این قابلیت در دو مدل قبل یعنی گیت RF و AM وجود ندارد. به عنوان مثال در گیت فروشگاهی RF و یا AM برای خروج کالایی که روی آن لیبل دارد باید اول لیبل آنها غیر فعال گردد تا بتوان آن را از فروشگاه،و از بین دو گیت عبور داد. عملا دیگر آن لیبل که غیر فعال گردیده است قابل استفاده مجدد نیست،اما در گیت EM این قابلیت وجود دارد که لیبل های غیر فعال شده آنها را مجددا فعال نمود.
در مکانهایی مانند کتابخانه که اقلام به صورت امانت داده می شود مناسب هستند. این نوع گیت فروشگاهی نیز مانند دو گیت RF و AM دارای معایب و مزایا می باشد.
از مزایای انها می توان از قابل انعطاف بودن لیبل های آنها نام برد که به راحتی و بر روی هر جسمی ، با هر ابعاد نصب می گردد و قابلیت بارها فعال و غیر فعال کردن را دارد.
از معایب آن هم می توان از قیمت بسیار بالا و بزرگ بودن گیت و همچنین محدوده پوشش کم آن نام برد که در بین مشتریان خود جایگاه آنچنانی ندارد.
 
حال میتوان به راحتی متوجه شد که چرا گیت فروشگاهی RF جایگاه مناسبی در بازار برای خود دارد و مشتران خود را چگونه و به چه دلیل راضی نگه داشته است.
باید این مطلب را متذکر شد که امنیت هیچ گاه صد در صد نیست ، اما این جمله باعث نمی شود که ما در محل کار و یا مکان کسب و کار خور مسائل امنیتی را نادیده بگیریم.
 
شرکت گیت فروشگاهی BNB با مشاورین با تجربه به صورت رایگان در شبانه روز آماده هر گونه مشاوره خرید و یا انتخاب محصول شما هستند.
شرکت BNB با بیش از یک دهه سابقه در بحث سیستم های حفاظتی و گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی آماده ارائه خدمات به صورت نقد و اقساد با شما مشتریان گرامی می باشد.
با آرزوی موفقیت و شادکامی شما دوستان گرامی.

http://www.bnbgate.com
http://www.bnbsol.org

فایل‌های پیوست


تصاویر بندانگشتی
   


شرکت BNB توليد کننده و وارد کننده انواع گيت و دزدگير فروشگاهي
فروش نقد و اقساط بدون بهره
يکسال گارانتي تعويض

کيفيت را فداي قيمت نکنيد
http://www.bnbgate.com
http://www.bnbsol.org